Polski English

Magic blow

Magic blow

Kochani! Z datą 07.09.2016 skończyła się możliwość składania zamówień drogą internetową...

Sklep

» Liquid

Liquidy do e-papierosów

Liquidy do e-papierosów to podstawa przyjemnego i wydajnego palenia – to od nich zależą nasze wrażenia smakowe, dlatego tak ważne jest, aby sięgać tutaj po produkty od sprawdzonych, rekomendowanych przez innych użytkowników marek. Dlatego przedstawiamy dzisiaj serię liquidów Magic Blow – bogaty wybór mocy i smaków sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający palacz, znajdzie tu coś dla siebie.

O korzyściach, płynących z palenia e-papierosów, nikogo nie trzeba już chyba przekonywać – nie bez powodu zrewolucjonizowały one światowy rynek nikotynowy i nieustannie zyskują sobie sympatyków na całym globie. To nie jest tylko chwilowa moda – to przede wszystkim doskonała alternatywa dla tradycyjnych papierosów, których palenie wiąże się z szeregiem przykrych konsekwencji, od nieprzyjemnego zapachu zaczynając, a na poważnych chorobach kończąc.

E-papierosy. Oto, co dzięki nim zyskasz

Sięgając po e-papierosy, unikamy tego problemu. W ich przypadku nie dochodzi bowiem do wdychania przez palacza trujących substancji smolistych, a to z kolei uwalnia nas od uciążliwego kaszlu i problemów z wydolnością naszych płuc czy też ogólną kondycją. Co więcej, nie wpływają one na nasz zmysł węchu oraz smaku, więc nadal możemy cieszyć się pełnią wrażeń.

E-papierosy skutecznie eliminują także problem nieprzyjemnych zapachów oraz przesiąkniętych dymem ubrań i włosów – pozwalają nam cieszyć się urokami palenia, wydzielając jedynie bezwonną parę. Dzięki temu nasi bliscy i znajomi nie są także narażeni na bierne palenie – e-papierosy nie szkodzą ani nam, ani tym bardziej im. Do tego warto wspomnieć, że para ta nie zawiera żadnych trujących substancji, dzięki czemu nasze zęby pozostają bielsze, a cera i włosy o wiele zdrowsze, niż miałoby to miejsce w przypadku zwykłych papierosów.

Podstawą są najlepszej jakości liquidy

Aby palenie elektronicznych papierosów miało jednak sens, musimy sięgać po najlepszej klasy liquidy – to od nich zależą nasze wrażenia i to one decydują o tym, czy chętnie sięgamy po e-papierosa. Rozumiejąc różne gusta i oczekiwania, zebraliśmy w naszej ofercie aż 20 różnych smaków, dzięki czemu każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie. Za wyrazistość aromatu i najlepsze doznania odpowiada tutaj sprawdzony producent, dzięki czemu każdy wybór jest gwarancją najwyższej satysfakcji.

W ofercie naszego sklepu znajdują się także inne akcesoria, związane z elektronicznym paleniem – komponując ofertę dla naszego sklepu uważaliśmy, aby zapewnić naszym klientom maksimum doznań w korzystnej cenie. Zapraszamy do zakupów!